בניית אתרים.

החלטת שאת/ה או החברה שלך צרכים אתר. מזל טוב. אז איך בעצם בונים אתר?
בניית אתרים הנה תהליך שכורך בתוכו בראש ובראשונה תכנון. השלב הראשון שכל לקוח המעוניין בפרויקט בניית אתרים צריך לעשות הוא להחליט מה אתה רוצה שהאתר יעשה. יכול להיות שזו נראית שאלה מיותרת והתשובה מובנת מאליה אך זוהי לעתים קרובות שאלה שרוב בוני האתרים נוטים לא לשאול את עצמם וזו כנראה אחת הסיבות, אם לא המרכזית בניהן, מדוע בוני האתרים או לקוחותיהם יוצאים בסופו של דבר עם אתר שאינו עונה על דרישותיהם.
אם כן, טרם תחילתו של פרויקט בניית אתר רצוי להבין דברים בסיסיים לגבי אותו אתר –
מדוע הוא ניבנה?
מה יהיה קצב עדכון התוכן שלו?
האם בניית האתר נעשית בכדי למכור מוצרים?
האם האתר נועד למשוך לקוחות חדשים?
האם האתר אמור לתפקד כמעיין עלון לחברה?
מה קהל היעד של האתר מצפה לראות?
מה התקציב?
מה תאריך היעד לסיום בניית האתר?

בשלב הבא, במידה ומדובר בבניית אתר עסקי רצוי לבצע מחקר כלשהו לגבי מילות המפתח הרלוונטיות לתחום סביבן תעשה בניית התוכן של האתר כמו גם פונקציות גרפיות כגון מיקום אותן מילות מפתח על כפתורים, כותרות וכו'. בלי הבנה כלשהי לגבי מילות המפתח הרצויות גם בניית אתרים מקצועית ביותר עלולה למצוא את עצמה נעשית מחדש

לאחר שיש לך מושג כלשהו לגבי רצונותיך מהאתר ומילות המפתח סביבן תעשה בניית האתר תוכל להתקדם בבטחה לשלב הבא ולהחליט מי יטפל בפרויקט. בניית אתרים מתפרשת על שני סוגים עיקריים של בעלי מקצוע – יש בניית אתרים ע"י חברות המתמחות בכך וישנה בניית אתרים שנעשית ע"י פרילנסרים. הערכה צריכה להתבסס ע"י כל אותם פרמטרים שהוגדרו קודם, האם אותה חברה לבניית אתרים יכולה לענות על כל צרכי האתר בתקציב ובזמן שנקבעו? האם העסקת פרילנסר שמציע בניית אתרים תצריך את מעורבותם של עוד פרילנסרים בכדי לענות על כל הצרכים? (קידוד, עיצוב, עדכון האתר).
ההיצע בשוק בניית האתרים הוא מגוון וחשוב לא להתפשר ולמצוא בדיוק את מי שעונה על הספציפיקציה של האתר המדובר. חברות בניית אתרים בד"כ נוטות לכסות ספקטרום רכב יותר של בעלי מקצוע תחת גג אחד, מה שיכול לעזור במיוחד במקרים של אתרים מורכבים יותר עם דרישות מקצועיות גבוהות יותר.
בניית אתרים היא השקעה לטווח ארוך. שווה להשקיע מראש במקום עם ניסיון שיכול להראות תיק עבודות עם אתרים דומים לזה שאת/ה או החברה המעוניינת בבניית האתר מחפשים.

כתוב את הכותרת כאן

לא נמצאו פוסטים

מה הלקוחות אומרים עלינו

החברה עושים את העבודה בצורה מקצועית, אנו רואים התקדמות מהירה בחודשים הראשונים...
אבי ארגמן
מעצב